فردویژن 1402

نصب دوربین مخفی در آرایشگاه زنانه

دوربین مخفی آرایشگاه زنانه

فرقی نمی‌کند که شما به قصد جاسوسی غیر اخلاقی می‌خواهید در داخل آرایشگاه زنانه دوربین مداربسته مخفی نصب کنید و یا کارمند آنجا هستید و برایتان چک کردن رفت و آمدها مهم است بی‌پرده باید بگیم حتی اگر شما مدیر و مالک یک مجموعه سالن آرایشی و زیبایی زنانه باشید حق نصب هیچ گونه دوربین مداربسته مخفی و غیر مخفی را ندارید. و شما مجاز هستید در خروجی سالن دوربین مداربسته قرار دهید که البته آن هم اجباری است.

نصب دوربین مداربسته داخل سالن آرایشگاه زنانه جرم است.


نصب دوربین مداربسته در خروجی آرایشگاه زنانه اجباری است.

https://vakiltel.org/forum/Putting-cameras-women-hairdresser

یا مدیر یک سالن آرایشی زنانه هستید و یا کارمند آنجا واستفاده از دوربین مدار بسته در داخل آرایشگاه های زنانه ممنوع است و چنانچه مشاهده شود مکان مورد نظر پلمپ می شود.

نصب دوربین مداربسته و سیستم های امنیت نظارتی در ورودی مغازه‌ها و اماکن تجاری برای اداره اماکن و اصناف بسیار مهم و ضروری است که جهت اخذ مجوز از اماکن حتما از طریق کارشناس این سازمان دوربین مداربسته باید ملاحظه شود.

اصنافی که در آنها خرید و فروش کالاهای با ارزش انجام می‌شود مانند صرافی و جواهر فروشی ها حتما برای ایجاد امنیت باید دوربین مدار بسته نصب کنند، اما در برخی مکان ها مانند آرایشگاه های زنانه و مردانه نصب دوربین مداربسته چنان ضروری نیست و حتی در داخل آرایشگاه‌های زنانه ممنوع  است و تعداد زیادی از این اماکن پلمپ شده اند.

برای خرید پک‌دوربین‌مداربسته کلیک کنید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.